ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Depilacja laserowa

Wielu Pacjentów czuje się sfrustrowanych przez posiadanie nadmiernego owłosienia w miejscach, w których jest ono niepożądane. Powodem tego stanu mogą być zaburzenia hormonalne, ale niekoniecznie.

trwała depilacja laserowa WarszawaMetod na depilację owłosienia jest na rynku całkiem sporo, jednak nie gwarantują one trwałych efektów tak jak depilacja laserowa Light Sheer, zaledwie na pewien czas osłabiają cebulki włosów, które odrastają z czasem i problem powraca. Dotąd znana elektroliza i termoliza były jedynymi metodami na pozbycie się owłosienia z zamierzonym skutkiem. Niestety techniki te cechuje bolesność, a także konieczność przeprowadzania wieloletnich zabiegów, prócz tego są to zabiegi niebezpieczne dla skóry, która może ulec bliznowaceniu. Minusem tychże metod był również stosunkowo niewielki efekt trwałego pozbycia się włosów, utrzymujący się na poziomie 50%.

Do najpowszechniejszych metod walki należą depilacja mechaniczna oraz golenie, których efekty utrzymują się bardzo krótko, a co więcej narażają skórę na liczne podrażnienia poprzez zapalenie mieszków włosowych i wrośnięcie włosów, prowadząc do bliznowacenia skóry.

Laser, na którym pracujemy - Light Sheer jako jedyny na rynku skutecznie pozwala pozbyć się owłosienia i dodatkowo zapomnieć o opisanych powyżej problemach. Efekty depilacji laserowej Light Sheer są widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

Promocje: depilacja laserowa Light Sheer

 

Na nowych Klientów w naszym salonie czeka upust 5% na zabiegi depilacji laserowej!
A oprócz tego szereg rabatów, takich jak jak:

  • 10% zniżka przy depilacji laserowej od minimum trzech partii ciała;
  • w kwocie zabiegu usuwania włosów laserem z ud bądź łydek - kolana lub stopy wykonywane są bezpłatnie;
  • po wykonaniu czterech zabiegów, na tę samą partię ciała udzielamy stałego rabatu w wysokości 50% ceny zabiegu depilacji laserowej, bez ograniczenia czasowego;
  • koszty depilacji laserowej dostosowywane są i uzależnione od obszaru ciała na jakim są wykonywane zabiegi;

Upusty i rabaty oraz oferty promocyjne nie łączą się ze sobą.

 

Depilacja laserowe przy użyciu lasera diodowego

 

depilacja laserowa bikini WarszawaBadania histologiczne wskazują, że trwała depilacja laserowa (laserem diodowym) pozwala na usuwanie owłosienia termicznie, w stopniu proporcjonalnym do ilości i wielkości barwników w nim zawieranych. Proces ten prowadzi do zwyrodnienia i zaniku mieszka. Działanie lasera i emitowana przeń energia nie jest szkodliwa w żaden sposób dla zdrowia, a długość fal stosowanych w urządzeniu z serii Light Sheer wynosi 800nm i dociera zaledwie 2 mm w głąb skóry.

Oddziałuje wyłącznie powierzchniowo, nie zakłócając funkcji organizmu, dzięki czemu zabieg można stosować bez względu na wiek pacjenta. Światło lasera wchłaniane jest przez melaninę obecną we włosach, zaś impuls wysyłany przez ułamek sekundy wystarcza, by uszkodzić skutecznie mieszki włosowe, redukując mieszki, w których włos jest w stadium wzrostu. Wyposażenie sprzętu w system chłodzący działa na skórę przeciwbólowo i daje przyjemne uczucie, nie powodując dyskomfortu podczas zabiegu.

 

Reakcja skóry na depilację laserową

 

Każdy Pacjent na światło lasera reaguje inaczej, dlatego tez skóra po zabiegu może być zaróżowiona, a może też wystąpić obrzęk okołomieszkowy, utrzymując się do kilku godzin od zabiegu, a nawet kilka dni przy skórze wrażliwej. Na uwadze warto mieć, iż włos posiada 3 fazy swego wzrostu – anagen, kiedy jest widoczny na powierzchni skóry i jest wówczas wrażliwy na światło lasera, katagen, gdy jest uśpiony i nie rośnie od 3 do 8 tygodni, a jest jeszcze połączony z meszkiem włosowym, a także faza trzecia telogen, gdy ulega przesunięciu w mieszku, ale zarazem tworzony jest już nowy.

laserowe usuwanie owłosienia WarszawaPierwszy zabieg trwałej depilacji laserowej usuwa od 30 do 60% włosków, a po 3 zabiegach depilacji można zaobserwować efekt usunięcia około 92-98% owłosienia. Pozostałe włoski to delikatne, cienkie i jasne włoski.

 
Bezpieczeństwo depilacji laserowej Light Sheer

 

Trwała depilacja laserowa to zabieg bepieczny. Przeciwwskazaniami do laserowego usuwania owłosienia, oferowanego w naszym salonie w Warszawie, są w szczególności: ciąża oraz laktacja, jak również stany opalonej skóry około 4 tygodni, a w przypadku opalenizny z solarium bądź samoopalacza 5 tygodni, stosowanie kremów z retinolem, isotretoiną bądź kwasami owocowymi, wit. C na 7 dni przed zabiegiem. Na zabieg wpływa również niekorzystnie przyjmowanie leków światło uczulających jak chociażby antybiotyki, sterydy czy retinoidy, bądź preparaty takie jak persen, deprim, które należy odstawić na 7 dni przed depilacją. Tydzień przed depilacją zaprzestać przyjmować należy również zioła i herbaty z nagietkiem, dziurawcem, a także stosowania zabiegów chemicznych i peelingu. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest też łuszczyca, opryszczka miejsca, w którym zabieg ma być wykonany. Istotne jest, aby przed zabiegiem skóra była czysta i niczym nie smarowana, a także ogolona.

 
Postępowanie przed i po zabiegu depilacji

 

Przed przystąpieniem do zabiegu trwałej depilacji laserowej prowadzona jest konsultacja oraz wykonuje się próbę laserową, która sprawdza reakcję skóry na jego działanie. W przypadku prawidłowego odczynu zabieg wykonać można już po kwadransie. Kiedy jednak występują reakcje nieprawidłowe, można spróbować podejść po kilku dniach. Po przeprowadzonym zabiegu nie powinno się podrażniać skóry. Do czynności podrażniających zalicza się między innymi opalanie się, jak i stosowanie peelingów i kosmetyków o działaniu złuszczającym (do 14 dni po zabiegu) oraz nie stosowanie mydła, spirytusu, toników i innych kosmetyków opartych na alkoholu (w ciągu kilku dni od zabiegu), wyrywanie włosków. Zaleca się natomiast stosowanie preparatów łagodzących jak panthenol, alantan, bepanten, solcoseryl w okresie 2-3 dni od depilacji.

 
Depilacja laserowa - cennik

 

  KOBIETA MĘŻCZYZNA
Broda 200 zł 250 zł
Górna warga 150 zł 180 zł
Baki 150 zł 200 zł
Policzki 120 zł 250 zł
Uszy 50 zł 100 zł
Szyja 200 zł 300 zł
Kark 150 zł 300 zł
Dekolt/tors 250 zł 400 zł
Brodawki piersiowe 100 zł 180 zł
Brzuch 250 zł 400 zł
Linia biała 80 zł 100 zł
Plecy 350 zł 600 zł
Ramiona 300 zł 350 zł
Przedramiona 300 zł 350 zł
Dłonie 50 zł 100 zł
Pachy 250 zł 250 zł
Bikini standardowe 250 zł 350 zł
Bikini średnie 300 zł -
Bikini głębokie 380 zł -
Pośladki 250 zł 350 zł
**Kolana 50 zł 50 zł
**Stopy 50 zł 50 zł
Uda 400 zł 500 zł
Łydki 350 zł 400 zł

 

** przy łydkach lub udach są gratis

Dostępne są również pakiety zabiegowe:
1. Pakiet 5 zabiegów depilacji laserowej Light Sheer wybranej części ciała z rabatem -15%*
2. Pakiet 10 zabiegów depilacji laserowej Light Sheer dwóch wybranych partii ciała z rabatem -20%*

* Ceny pakietów obowiązują przy płatności z góry gotówką. 

Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.