ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Dermomasaż

Dermomasaż nazywany jest także cellulogią bądź masażem limfatycznym. Zabieg ten realizowany jest przy pomocy głowic podciśnieniowych, które wyposażone są w rolki masujące zassany fałd skóry. Do zadań masażu podciśnieniowego należy pobudzenie układu limfatycznego do działania, jak i poprawa krążenia. Celem dermomasażu jest przede wszystkim rozmasowanie i rozbicie tzw. zrazików tłuszczonych, które zalegają pod skórą przez co skóra robi się gładka i bardziej jędrna, a tkanka tłuszczowa mniej widoczna.
Masaż limfatyczny praktykowany jest także na twarzy, a jego celem jest wygładzenie zmarszczek, głównie przez poprawę ukrwienia i napięcia skóry. W trakcie masażu do wewnątrz skóry kierowane są odzywki kosmetyczne odpowiedzialne za wzmożenie widoczności efektu.

Efektem dermomasażu jest minimalizacja cellulitu, redukcja rozstępów i pozbycie się nadmiaru wody i toksyn gromadzących się w organizmie tuż pod skórą. Wykonanie zabiegu na twarzy ma też efekt dodany w postaci odżywienia. Pobudzenie do produkcji elastyny i kolagenu wpływa na jędrny wygląd i napięcie skóry przez co twarz wygląda na gładką.

Zabieg dermomasażu zaleca się przeprowadzać w seriach po 10 do 20 zabiegów z częstotliwością dwóch do trzech razy w ciągu tygodnia. Dla utrzymania efektów na dłużej polecany jest pojedynczy zabieg w miesiącu. Dla uzyskania pożądanego efektu należy spożywać zwiększoną ilość wody, tak by organizm mógł się szybko i skutecznie oczyścić z toksyn i złogów. Atutem dermomasażu jest bezinwazyjność jak i brak bolesności w trakcie zabiegu. Efektywność masażu limfatycznego jest oceniana bardzo wysoko, głównie dzięki widocznym efektom w wyglądzie skóry.

Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.