ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Elektrostymulacja metodą dr Zenni - leczenie chorób tarczycy

Zabieg ten polega na zastosowaniu prądów uznanych przez medycynę akademicką do stymulacji narządów wewnętrznych. Prądy Bernarda nazwane przez niego diadynamicznymi wykorzystywane w tej metodzie znane są w fizykoterapii od 50 lat i stosowane w terapiach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przekrwiennych

Zostały one jak i sam aparat do ich wykonywania zmodyfikowane i ulepszone przez dr. Żenni, aby jeszcze lepiej działały na narządy wewnętrzne. Są to prądy zmienne o małej częstotliwości 50Hz i powstają w wyniku prostowania prądu przemiennego sinusoidalnego.
 

Elektrostymulacja metodą dr Zenni - Warszawa


Maszyna do wykonywania stymulacji tą metodą posiada certyfikat UE bezpieczeństwa urządzeń medycznych, a sam zabieg uznany został za bezpieczny, bezbolesny i skuteczny.

Odpowiednio dobrane natężenie, częstotliwość oraz kierunek przepływu prądu pozwalają osiągnąć różne efekty terapeutyczne. Dzięki odpowiedniej stymulacji narządów można usprawnić procesy elektrochemiczne zachodzące między mózgiem a gruczołami dokrewnymi, poprawić przemianę materii oraz krążenie krwi i limfy, zniwelować procesy zapalne i obrzęki w tkankach czy zmniejszyć napięcie mięśni szkieletowych. Dlatego elektrostymulacja metodą Żenni poprawia i normalizuję wydzielanie hormonów przysadki, tarczycy, nadnerczy, trzustki i gonad oraz moduluje funkcjonowanie układu odpornościowego i pobudza procesy regeneracji komórek.

Elektrostymulacja metodą dr Zenni może być stosowana zarówno w terapii chorób przewlekłych tzw. cywilizacyjnych i profilaktyce zdrowotnej gdzie występuję brak skuteczności leczenia farmakologicznego, jak również jako metoda wspomagająca. To warte każdej ceny.

Dużą grupę pacjentów stanowią osoby z zaburzeniami neurohormonalnymi i chorobami dotykającymi tarczycę: choroba Hashimoto, Graves-Basedova czy Wolem guzowatym, ponieważ ta metoda wspaniale radzi sobie z guzkami, torbielami i towarzyszącymi im objawami, a badania laboratoryjne potwierdzają spadek przeciwciał tarczycowych już po kilku stymulacjach. Dzięki stymulacjom wiele osób uniknęło operacji, które niosą zawsze ze sobą ryzyko powikłań bądź wyniszczającego organizm leczenia farmakologicznego które nie zawsze przynosi efekty.

Metoda dr. Zenni jest sprawdzona również w wielu innych schorzeniach takich jak: depresja, astma, mózgowe porażenie dziecięce, paraliżu po wylewie, przewlekłego bólu żylaków, miażdżycy, zakrzepicy czy parodontozy.

 

Efekt elektrostymulacji metodą dr Zenni

 

Niewiarygodne wydaję się działanie metody opracowanej przez dr. Żenni ze względu na jej wszechstronność ale poznając technikę jej działania oraz wpływ na naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie poparte tysiącami pozytywnych opinii ludzi, którym pomogła wyleczyć swoje choroby trudno byłoby nie dać sobie tej szansy i nie spróbować pomóc sobie w tak nieinwazyjny, a skuteczny sposób. Istnieje również poza opiniami pacjentów, wiele pozytywnych wypowiedzi lekarzy dotyczących stymulacji i potwierdzonych wynikami badań, w które sami nie mogli uwierzyć a oto kilka z nich:

-„ Miałam nadczynność tarczycy, wole i guzki, wytrzeszcz oczu nawet kołatanie serca. Poprawę zauważyłam już po 3 stymulacjach metodą Żenni, ponieważ wszystkie przykre objawy ustąpiły. Po 8 stymulacjach mój lekarz nie wiedział co powiedzieć gdyż wyniki przeciwciał były w normie, a badanie USG potwierdziło, że nie ma już guzków, które były przez 13 lat, wole zniknęło, a oczy cofnęły się do naturalnego stanu co wpłynęło na poprawę wzroku. To nie wiarygodne ale zaczęłam życie na nowo”.

-„ Miałem żylaki, zapalenie żył, obrzęk nóg co powodowało duży ból, a leki nie przynosiły efektów. Elektrostymulacja metodą Żenni pomogła już po kilku zabiegach i pozwoliła mi normalnie funkcjonować”..

-„ 10 lat temu kiedy miałem 25 lat jak stwierdzono u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego, miałem ból brzuch i krwawe biegunki do 20 razy dziennie. W okresach ciężkich rzutów byłem leczony sterydami i środkami typowymi co początkowo tylko przynosiło efekty, a następnie nastąpiło duże pogorszenie. Potem brałem najnowszej generacji leki biologiczne które pomogły ale również na okres 2 lat po czym wszystko zaczęło nawracać jeszcze intensywniej i lekarze wrócili do sterydów i typowych leków nie dając mi już za wiele nadziei, dlatego spróbowałem elektrostymulacji metodą dr Zenni i chociaż byłem nastawiony bardzo negatywnie, to już po pierwszej zaczynałem odczuwać na początku więcej siły, zmniejszy ból, a po 3 stymulacjach objawy zaczęły ustępować a ja zaczynałem normalnie funkcjonować. Po kilku stymulacjach czuję się jak zdrowy człowiek”.

 

Jak przebiega zabieg elektrostymulacji metodą dr Zenni

 

Sposób przeprowadzania stymulacji zależy od danego schorzenia czy problemu u pacjenta. Jedną elektrodę kładziemy na kręgosłupie, a drugą zaś na partii objętej problemem. Stosowane w ten sposób prądy pobudzają układ nerwowy co powoduję wzmożoną aktywność organizmu i daje efekt terapeutyczny. W Salonie Kosmetyki Laserowej skorzystacie Państwo z zabiegu w przystępnej cenie.

Jedna stymulacja metodą Żenni trwa około 40 minut i zaleca się wykonywać je co 7-30 dni w serii od 5 powtórzeń do uzyskania poprawy zdrowia czy zaniku problemu. Skontaktuj się z naszym salonem, w sprawie ustalenia ceny za sesje zabiegów.

 

Elektrostymulacja metodą dr Zenni

 

Pierwsza stymulacja 150 zł
Każda kolejna 130 zł


W ofercie dostępne są również, pakiety takie jak:
1. Pakiet 5 elektrostymulacji w cenie 600 złotych*
2. Pakiet 10 elektrostymulacji w cenie 1100 złotych*

* Ceny pakietów obowiązują przy płatności z góry gotówką.

 

Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.