ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Komputerowa analiza skóry

Komputerowe analiza i badanie skóry na 8 poziomach!!!

komputerowa analiza skóry Warszawa - urządzenieAnalizer skóry Nati V3 to najnowszej generacji kompleksowe urządzenie stworzone przez dermatologów, kosmetologów, inżynierów i programistów do komputerowej analizy skóry dla kobiet i mężczyzn pod kątem 8 głównych jej czynników takich jak:

  • struktura skóry
  • zmarszczki
  • naczynka
  • przebarwienia
  • pory
  • poziom sebum
  • złuszczanie
  • poziom nawilżenia w strefie U i T

 

Jak wygląda komputerowa analiza skóry?


Badanie wykonywane jest za pomocą kamery z 40 – krotnym powiększeniem obrazu, co umożliwia dokładne określenie stanu skóry, jak również za pomocą specjalnych pasków zabiegowym możemy zobaczyć jak pracują nasze gruczoły łojowe i czy nie wytwarzają zbyt dużej ilości sebum oraz czy nie jest zaburzone złuszczanie naskórka. Podczas takiego badania, możemy określić czego naszej skórze brakuję, na co zwrócić szczególną uwagę podczas pielęgnacji domowej i jakie składniki aktywne w kosmetykach są niezbędne aby nasza skóra odzyskała równowagę, była piękna i promienna. Urządzenie automatycznie określa indywidualne potrzeby skóry i dobiera odpowiednią pielęgnację. Potrzeby skóry są określane w zależności od stanu zdrowia, wieku, pory roku i indywidualnych cech klienta.

 

Analizer Nati - komputerowa analiza skóry


Komputerowa analiza skóry zakończona jest podsumowaniem i szczegółowym raportem badania w formie papierowej bądź może być wysłana na mail klienta. W celu kontrolowania efektów zabiegów wykonywanych w salonie jak i pielęgnacji domowej, można wykonać kolejna analizę po upływie określonego czasu.

Najlepsze efekty w pielęgnacji i przywróceniu skórze równowagi, można uzyskać wprowadzając specjalistyczne zabiegi dobrane przez program na podstawie analizy oraz kosmetyki proponowane do pielęgnacji domowej.

W naszym gabinecie pracujemy na kosmetykach najwyższej jakości z maksymalną ilością składników aktywnych dobranych w seriach polecanych do różnych typów skóry.

Zabieg analizy można wykorzystać, również do zbadania skóry pod kątem naczynek oraz przebarwień, które są coraz częstszym problemem. Dzięki dużemu powiększeniu możemy bliżej określić rodzaj, głębokość i powód ich powstawania oraz dobrać zabiegi, które pomogą zwalczyć ten problem. W przypadku dużych i bardzo głębokich zmian, oprócz zabiegów kosmetycznych mamy dostępny w gabinecie profesjonalny laser do usuwania popękanych naczynek oraz przebarwień.

 

komputerowa analiza skóry, Warszawa - zdjecie nr: 1
komputerowa analiza skóry, Warszawa - zdjecie nr: 2
komputerowa analiza skóry, Warszawa - zdjecie nr: 3
Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.