ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Manicure hybrydowy

Salon kosmetyczny Beauty Room w Warszawie - Śródmieście to szczególne miejsce. Nasz gabinet w centrum Warszawy (Śródmieście) ugości Cię w domowym klimacie gdzie poczujesz się wyjątkowo i swobodnie. Domowa i kameralna atmosfera zapewni Ci odpowiednią dozę relaksu.

Szeroki wachlarz kolorów hybrydowych jak i klasycznych nigdy nie ograniczy Twojej wyobraźni. Ponadto indywidualne podejście do każdej Klientki, wysoka dbałość o standardy zapewni doskonały efekt manicure hybrydowego.

Wybierając manicure hybrydowy masz gwarancje bezpieczeństwa i dbałości o Twoje zdrowie. Posiadamy własny autoklaw, dzięki któremu narzędzia są odpowiednio zabezpieczone i sterylne.

W naszej ofercie posiadamy:

  • manicure z malowaniem z odżywką,
  • manicure z malowaniem hybrydowym,
  • manicure japoński.

 

Manicure/pedicure z malowaniem odżywką


Pragniesz utrzymać naturalne piękno swoich paznokci? Nie chcesz używać lakieru, gdyż twoje paznokcie są naturalnie piękne, lub po prostu potrzebują odżywienia. Mamy na to rozwiązanie w naszym salonie kosmetycznym. Do manicure/pedicure stosujemy wysokiej jakości odżywki, które są dobrane do Twoich indywidualnych potrzeby. Jest to idealne rozwiązanie dla paznokci kruchych, suchych a także tych które wymagają minimalnej dawki substancji odżywczych. Zabieg manicure z malowaniem odżywką można podzielić na następujące etapy:

 

  • opracowanie długości i kształtu,
  • opracowanie wałów paznokcia oraz skórek,
  • aplikacja odżywki,
  • pielęgnacja końcowa.

 

Manicure/pedicure z malowaniem hybrydowym


Manicure hybrydowy jest to jedna z najbardziej popularnych metod stylizacji paznokci. Metoda manicure hybrydowego polega na użyciu światłoutwardzalnych lakierów. Lakiery hybrydowe zapewnią piękny wygląd paznokci nawet do 3 tygodni. Do metody hybrydowej używamy renomowanych marek które cieszą się zaufaniem Klientek i stylistek na całym świecie. Manicure hybrydowy może być wykonany w szerokie gamie barw.  Do utwardzania stylizacji paznokci używamy lamp LED dzięki czemu dłonie nie są narażone na szkodliwe działanie lamp UV.

 

Manicure/pedicure japoński


Rozdwajające się i łamliwe paznokcie są Twoim problemem? Ziszczona płytka paznokcia to dość powszechny problem. Ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji P.Shine, który wywodzi się z Japonii. Założenia tej metody jest bardzo proste: należy intensywnie wcierać w płytkę paznokcia na przemian zieloną pastę oraz różowy pyłek. Pasta zawiera substancje odżywiające i wzmacniające paznokcie. Należą do nich witaminy A, E a także keratyna. W różowym pyłku zawarty jest pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Martwego. Dzięki zabiegowi paznokcie będą nie tylko pięknie ślinić, a także otrzymają potężna dawkę wzmocnienia i odbudowy. Efekt stylizacji japońskiej utrzyma się na płytce paznokcia nawet do 10 dni.

 

Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.