ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Medyczny laser Light Sheer XC

Nie daj się oszukać!!

Wybierz skuteczny laser i zmniejsz ilość koniecznych zabiegów o ponad połowę!!!

Medyczny laser Light Sheer XC - jest zdecydowanie skuteczniejszy, od wielu dostępnych laserów na rynku.

Niestety sama marka Light Sheer nie jest już gwarancją 100% skuteczności. Na rynku jest wiele modeli lasera Light Sheer, które różnią się mocą a co za tym idzie też skutecznością zabiegów. Dużym problemem, są przekalibrowane głowice lasera oraz co gorsze duża ilość głowic starych i zużytych. Niestety takie głowicę tracą swoją moc a zabieg nimi wykonywany charakteryzuje się niską skutecznością.

Należy również pamiętać o czasie trwania depilacji laserowej i sposobie wykonywania takiego zabiegu. Aby był on skuteczny należy głowice przyłożyć do skóry dokładnie centymetr po centymetrze. Głowicę należy przesuwać systematycznie i dokładnie aby zrobić nią całą powierzchnie depilowanej partii ciała. Dlatego czas potrzebny na wykonanie zabiegu np. łydek to około 1,5h!!!

Bardzo ważne jest również aby, skóry niczym nie smarować przed zabiegiem. Niestety często spotykamy się z informacją od naszych Klientek, że do wykonania zabiegu depilacji laserowej na skórę został nałożony żel do usg. Jest to sposób wielu salonów kosmetycznych na przyspieszenie wykonywania zabiegu. Niestety szybciej wykonany zabieg charakteryzuje się niższą skutecznością i znacznie gorszymi efektami. Krótszy czas zabiegu depilacji laserowej oznacza pominięcie niektórych miejsc - pozostawienie włosów.

Włosy w takich miejscach dorastają normalnie co skutkuje koniecznością wykonania zdecydowanie większej ilości zabiegów depilacji laserowej.

Ceny za zabiegi depilacji laserowej medycznym laserem Light Sheer XC różnią się od zabiegów chińskimi laserami, ale warto zwrócić uwagę na dwie podstawowe różnice.


Większość salonów proponuje pakiety 10 a nawet 20 zabiegów na daną partie, które należy wykonywać co 3-4 tygodnie a skuteczność takiej serii określana jest na 70%.

W naszym salonie pakiety depilacji laserem Light Sheer XC to 3-4 zabiegi w odstępach czasowych od 7 do 8 tygodni. Natomiast badania potwierdzają, że już po 3 regularnych zabiegach depilacji laserowej jesteśmy w stanie usunąć ok 89% wszystkich włosów.

To ogromna różnica!!!!

Ważne jest również, że macierze włosa po depilacji laserowej naszym laserem zostają całkowicie uszkodzone a nie jak w przypadku innych laserów tylko osłabione na jakiś czas. Oferowany przez nas zabieg jest trwały i tańszy. Mniej powtórzeń i długotrwały efekt to znaczna oszczędność Twoich pieniedzy.

wszystkie wpisy
Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.