ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to świetna alternatywa za inwazyjnych zabiegów igłowych, które polegają na elektropolacji zostają wprowadzone substancje aktywna pod naskórek odżywiając skórę właściwą. Zabieg mezoterapii bezigłowej jest zupełnie bezpieczny. Stosowany jest z powodu problemów trądzikowych, rozstępów, jak i chęci odmłodzenia skóry, nadania jej elastyczności i jędrności. Mezoterapia bezigłowa to również sposób na pozbycie się cellulitu i tkanki tłuszczowej jak i usunięcie zmarszczek.

Na mezoterapię bezigłową składają się cztery fazy których zadaniem jest doprowadzenie koktajlu odżywczego do skóry jak również cyrkulacja, drenaż i stymulacja tkanek.

 

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej


mezoterapia bezigłowa WarszawaZmarszczki skórne to objaw starzenia się, stąd wraz z wiekiem przybywa nam ich, za co odpowiedzialny jest ubytek włókien kolagenowych oraz elastyny, co za tym idzie skóra jest mniej nawilżona a ilość wolnych rodników większa. Procesu powstawania zmarszczek zatrzymać ani uniknąć nie da się, niemniej istnieje możliwość opóźnienia jego wystąpienia i rozłożenia w czasie. Domowe sposoby na zmarszczki są mało skuteczne, gdyż trudno jest dotrzeć do skóry przez naskórek, za to pozwalają na to zabiegi takie jak mezoterapia.

Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na impulsach prądowych (jonoforezie) połączonych z sonoforezą, które zapewniają odblokowanie por skórnych, te zaś umożliwiają dostarczenie w głąb odzywek i substancji aktywnych aż do środka komórek. Dzięki temu komórki po zabiegu są mocno odżywione, dotlenione i pobudzone co sprzyja produkcji kolagenu i elastyny. Prócz tego skóra zostaje oczyszczona gruntownie z toksyn co niweluje problem trądziku. Wszystko razem zapewnia skórze młody, świeży i zdrowy wygląd. Jednolity koloryt skóry oraz witalność wyglądu możliwe są dzięki zwiększeniu napięcia skóry za sprawą kolagenu. Nie ma przeciwwskazań do wykonywania mezoterapii bezigłowej w okolicach oczu, a jego zaletę stanowi bezbolesność.

W naszym salonie udostępniamy liczne programy zabiegowe, które dedykowane są dla pań w określonym wieku i wynikających z niego potrzeb. Między innymi polecamy opcje Revital 20+, Revital 30+, Odmładzanie 40+, Lifting 55+, oraz zabiegi na naczynka i trądzik.

 

Mezoterapia bezigłowa a odchudzanie


przykładowy zabieg: mezoterapia bezigłowa WarszawaMezoterapia sprawdza się także w walce z cellulitem i w procesie odchudzania. Regulowana moc impulsu elektrycznego umożliwia głęboka penetrację z wniknięciem do wnętrza komórki tłuszczowej (adipocytu). Substancje odżywcze serwowane komórkom poza regeneracją i nawilżeniem poprawiają także krążenie. Różne schorzenia skórne wymagają różnego serum lub koktajlu odżywczego i tak inna mieszanka będzie wprowadzana na cellulit a inna kiedy zależeć nam będzie na redukcji rozstępów, czy ujędrnieniu skóry, bądź zminimalizowaniu tkanki tłuszczowej.

Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie, bowiem zależna jest od kondycji skóry jak i oczekiwanych efektów. Zintensyfikowany metabolizm komórkowy umożliwia utrzymywanie się efektów przez dłuższy czas. Dzięki odżywieniu i nawilżeniu cellulit jest niemalże niewidoczny, doskonale zamaskowany. Jeśli zależy nam na szybkim efekcie spotęgować mezoterapię można mikrodermabrazją bądź zabiegami peelingu, dermomasażem.

 

Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii bezigłowej

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to przede wszystkim wszczepione implanty, jak i metalowe elementy, w tym kolczyki, bądź aparat nazębny, rozrusznik. Wśród chorób uniemożliwiających zabieg znajdują się nie tylko choroby serca, krążenia ale i epilepsja, nowotwory i stan zapalny, również gorączka i osłabienie. Jednym z przeciwwskazań jest również ciąża i okres laktacji.

Intensywność zabiegów

Mezoterapia zalecana jest w seriach od 5 do 10 zabiegów co 6-8 dni, a chcąc podtrzymać efekt mezoterapii bezigłowej 1 zabieg na miesiąc.

Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.