ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

O nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju.

Rozpoczynaliśmy, będąc niewielkim gabinetem depilacji laserowej. Od początku stawialiśmy jednak na najwyższą jakość, oferując Państwu depilację medyczną najskuteczniejszym urządzeniem na rynku - medycznym laserem Light Sheer. Zadowolenie klientów dało nam wiatr w żagle. Zwiększyliśmy ilość usług i dla Państwa wygody zmieniliśmy lokalizację, przenosząc się do większego salonu w samym sercu Warszawy (ul. Świętokrzyska 31/33A lok 2).

Dziś z dumą dajemy Państwu możliwości skorzystania z następujących usług:

  • Depilacja laserowa – medycznym laserem Light Sheer
  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
  • Manicure 
  • Kosmetyka pielęgnacyjna
  • Dermation 
  • Elektrostymulacja metodą dr. Żenni

Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych.

Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

Beauty Room, Warszwa - zdjecie nr: 1
Beauty Room, Warszwa - zdjecie nr: 2
Beauty Room, Warszwa - zdjecie nr: 3
Beauty Room, Warszwa - zdjecie nr: 4
Beauty Room, Warszwa - zdjecie nr: 5
Beauty Room, Warszwa - zdjecie nr: 6
Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.