ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa Pn-Pt: 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00 797 892 097

Peeling kawitacyjny

Zabieg jakim jest peeling kawitacyjny ma za zadanie gruntowne oczyszczenie skóry poprzez zjawisko kawitacji. Rozszerzone pory skórne podczas zabiegu pozwalają na usunięcie bakterii i sebum, które zalegają w skórze, kawitacja pozwala usunąć wszelkie zaskórniki, dzięki pęcherzykom powietrza jakie w wyniku fali ultradźwiękowej a co za tym idzie zmiennego wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają mikro eksplozjom, tworząc mikro energię, jaka potrzebna jest do usunięcia martwych korneocytów. W czasie peelingu kawitacyjnego odczuwane są delikatne wibracje w skórze, bez zastosowania prądu. Efektem tego działania jest regeneracja, rewitalizacja skóry od zaraz. Odnowiona i oczyszczona skóra wygląda gładko, zdrowo i młodo, jędrnie. 

Zabieg kawitacji poprzez oczyszczenie z komórek martwych poprawia nie tylko wygląd skóry ale leczy ją od wewnątrz i wpływa na przyswajanie składników aktywnych podawanych z zewnątrz.

Peeling kawitacyjny poleca się osobom o wrażliwej skórze i płytko unaczynionej jako zabieg bezpieczny i efektywny. Cykliczne wykonywanie zabiegów gwarantuje pozytywne efekty wizualne jak i doskonałe oczyszczenie skóry.

Peeling kawitacyjny zaleca się osobom o skórze trądzikowej, z opuchlizna i problemami wiotczenia skóry, a także posiadaczom przebarwień, zmarszczek i skóry zniszczonej słońcem.

Intensyfikacja zabiegów zależy od indywidualnego przypadku, stanu skóry i oczekiwanego efektu, zwykle wystarcza od 2 do 10 zabiegów z przerwami 7-10 dni, a dla podtrzymania efektu jeden zabieg w miesiącu.

Pielęgnacja skóry po zabiegu opiera się głównie na powstrzymaniu się od kąpieli w chlorowanej wodzie do 3 dni a także unikaniu słońca, opalania się. Powinno się wówczas również nawilżać skórę, jak i wspomagać proces detoksykacji przez picie dużej ilości wody. Stosowanie się do powyższych zaleceń zapewnia pozytywny i zauważalny efekt zabiegu.

Dlaczego wybrać nas

Oferujemy Państwu ponad 8 lat doświadczenia opartego na nieustannym rozwoju. Wciąż powiększamy wachlarz naszych usług i podnosimy ich jakość korzystając z rozwoju branży beauty, nowatorskich metod, technologii, urządzeń oraz preparatów zabiegowych. Nieustannie podnosimy kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach, pokazach i sympozjach, a naszą misją jest profesjonalne wykonywanie najwyższej jakości zabiegów w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

1
lat
doświadczenia
1
wykonanych
zabiegów
1
wykwalifikowanych
pracowników
1
zadowolonych
klientów
Mówią o nas
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientek. Zadowolenie każdej z Pań jest dla nas priorytetem!

Pani Karolina jest osobą profesjonalną, która odpowie przed zabiegiem na każde pytanie. Sam zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Paulina, Warszawa
Kontakt z nami
Siedziba: ul. Puławska 1A/9, 02-515 Warszawa
E-mail: salonkosmetykilaserowej@gmail.com
Telefon: 797 892 097
Godziny otwarcia: Pn-Pt 9:00-21:00, Sob: 9:00-18:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salon Kosmetyki Laserowej danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Salon Kosmetyki Laserowej, ul. Puławska 1A/9, 00-791 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.